Türkçe English

WELLDONE BÜROTİK PRİZ SİSTEMLERİ

Teknoloji ilerliyor... Welldone bağlantı sağlıyor...

"Yeni Beklentiler - Yeni Çözümler"
New Expectations - New Solutions

Tasarımında bugünün ve yarının "kusursuz kesintisiz ve güvenli bağlantı" ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı üretilmiş Welldone Bürotik Priz Sistemleri; elektrik ses data ve multimedya bağlantılarınızı alüminyum formlara entegre ederek bütünsel -estetik – modüler çözümler sağlıyor. 

Beklentiniz olan "insana uyumlu mekansal donanım" amacına yönelik çok yönlü ergonomik tasarımlarla network erişimi sağlayan Welldone, Online - Lokomotive - V-state - Corner – Connectus -Desk+plus – Conference- Ecomotive model seçenekleriyle, çok yönlü çözümler üretiyor.

Duvardan yatay sutunlar ile, taban - tavan sutunlarla, masa altı bloklar veya yakına monte edilebilen blok ve mini sütunlarla network erişimi... Welldone Priz Sistemleriyle herşey mümkün...

Ankastre -Masa üstü -Yatay - Dikey – Sürgülü-Köşe model seçenekleriyle yaşam alanlarınızda "kullanışlı ve pratik", modül seçenekleriyle "fonksiyonel", renk seçenekleriyle yaşam alanlarınıza "uyumlu" alüminyum gövde ve polikarbonat kapak - tamamlayıcılar ile "sağlam", seçilebilir soket konnektör sistemleriyle “ayrıcalıklı”, kablolarınızı düzenlerken "işlevsel" katkılar sağlıyor.

Yaşam alanları...

Önceliğiniz iş hayatıysa...

Bilinmelidir ki, insanın verimli çalışması en iyiyi üretmesi ve ekonomik faaliyetlere en etkin şekilde katılabilmesi, ofis büro ve çalışma alanlarındaki ideal uyumun yakalanabilmesine bağlıdır. İsteğe bağlı çok fonksiyonlu modül seçenekleri ve ergonomik tasarımıyla Welldone iş hayatınıza mükemmel bir uyum oluşturur.

Welldone Bürotik Priz Sistemleri özellikle çalışma alanlarının, mekanların özel priz ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış çözümlerden oluşur. Ofis & Büro yaşam alanlarında bağlantı performansınıza katkıda bulunur. Toplantı masaları ve laptop kullanım alanlarında işlevsel katkılar sağlar.

İletişim vazgeçilmez

Bekleme salonları, bireysel çalışma alanları ev hoteller hatta mutfak ve banyolar... Enerji data multimedya ihtiyaçlarımız artık çok daha fazla. İletişim vazgeçilmez... Ergonomik tasarımı tüm bu yaşam alanları içinde uygun... Çünkü Welldone tutku ve gururla tasarlanmıştır...

Modüller

Welldone modül 45 serisinin yapısal, işlevsel ve uygulanabilir avantajlarını taşır. Modül seçeneklerindeki geniş kapsam dünya ülkelerine uygun modül standartları seçilebilir renk ve modeller ile Welldone ergonomi odaklı tasarımlarıyla küresel kimlik taşır.

Projeler

Geliştirilmiş üretim - montaj sistemi SPS (Selen Prizmatik Solution) sayesinde Welldone isteğe bağlı seçilebilir; model, modül, renk seçenekleri sunuyor, beklentilerinize çözümler üretiyor. Üretim kapasitesinden aldığı gücü projelere yansıtıyor. ISO entegreli SPS sistemi hem Türkiyede hem de dünyadaki özel taleplere isteğe bağlı ürün üretebilme yeteneği kazandırıyor. Welldone markasına güç katıyor.

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone