Türkçe English

ŞİRKET POLİTİKALARI

Şirket Politikası:

"Tasarımdan üretime – üretimden geleceğe ilerlerken bilginin verimli kullanılması, teknik ve teknolojik alt yapının sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi şirket politikamızdır."

İnanıyorum ki Welldone markamızın anlam kazanması, ulusal ve küresel pazarda başarılı olmasının anahtarı; faaliyetlerini yüksek etik değerlerle paralel sürdürülebilir teknik – bilimsel araştırma ve geliştirme yapmaya dayanır.

Teknik ve idari kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla sürekli değişen ve gelişen teknolojileri takip etmek zorunludur.

Bu zihniyetle modern yaşam alanlarında, gereksinim duyulan fonksiyonelliği ve estetiği her mekana uygulayabilecek çözüm önerileri geliştirdik. Welldone ile uyumluluk-işlevsellik-görünüm ve performans odaklı bürotik-priz versiyonlarıyla ekip ve bireysel çalışmalara alt yapı hazırladık. Selen Elektrik olarak markamız Welldone ile kaliteye, tasarım hedeflerine ve müşteri memnuniyet ilkelerine bağlılığımızı bir kez daha kanıtladık.

Firmamız iş modelini, üretim kapasitesini, uzmanlaşmış olduğu Bürotik-Priz sistemlerine Welldone Conference – Welldone Desk+plus – Welldone Connectus - Welldone Ecomotive ürün seri ve kombinasyonlarını üretim hattına entegre ederek dinamik ve yenilikçi yapısınında desteğiyle, pazar gücünü arttırarak estetik ve işlevsel çözümler sağlamaya devam etmektedir.

Gelecektede çalışmalarımızı aynı yoğunlukta sürdürmeye devam edecek ve firmamızın ulusal ve küresel markalaşma hedefleri doğrultusunda müşterileri nezdinde vazgeçilmez bir çözüm ortağı olarak kalmaya devam edeceğiz.

Ertürk YILDIZ (CEO, Stratejist)


Kalite Hedefi:

Müşterileri tarafından en iyi "Bürotik-Priz Sistemleri" çözüm ve sağlayıcısı olarak kabul edilmektir.

Kalite Sosyal Sorumluluğu:

Müşterilerimize verdiğimiz "kalite sözü" fonksiyon ve tasarım odaklı ürünlerimizle ulusal pazarda akla gelen ilk firma olmak, küresel pazarda ülkemizin rekabet gücünün artmasına katkı sağlamak.

Kalite Politikası:

Kalite ile özdeşleşmiş bir firma olmak doğrultusunda, takım anlayışı ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Ar-Ge'ye önem vererek yeni müşteri istek ve doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek "kalite politikamızdır". Üretim aşamalarında yürüttüğümüz "kalite kontrol" çalışmalarımız ve sertifikalı kalite yönetim programları ölçülendirilebilir bilgi – kompakt – analitik ve aynı zamanda esnek işletme sistemimiz, kusursuz kalitenin elde edilmesini ve her yönüyle kontrollü sertifikalandırmayı sağlamaktadır.

TS EN ISO 9001-2008 kalite sistem belgelendirme ve Selen Elektrik "küresel ürün kalite politikası ve küresel markalaşma" ilkeleri doğrultusunda hammadde temininde ve elektriksel ve elektronik parça temininde örneğin priz - data - multimedya modüller - soket konnektör bağlantı elemanları ve kablo temininde menşei Almanya, Fransa, ABD ve İspanya'dan belgeli tedarikçileri tercih ederek bu sayede yüksek kalite standartlarına ulaşmaktadır.

Elif YILDIZ (TS-EN-ISO 9001-2008 Sistem Yöneticisi)


Çevre Politikası

Doğaya saygı Tanrıya saygıdır... Doğaya saygı İnsana saygıdır...

Bu bilinçle Selen Elektrik olarak, üretim esnasında oluşan atıkları geri dönüşüm yolu ile yeniden üretime kazandırmak için çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip etmekteyiz. Oluşan atıkları minimize etmek için doğal kaynak tüketimini rasyonel olarak kullanmaktayız. Tüm üretim seyrinde geri dönüşümlü çevre ile dost olan hammeddeler kullanmaya özen gösterip, uygun üretim yöntemlerini seçerek, çevre dostu, kalite inancıyla doğal dengeye katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Doğayı korumak için bilinçli adımlar atmakta ve gelecek nesillere bırakacağımız temiz bir çevrenin kutsal bir emanet olduğunun farkındalığıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.