Türkçe English

ŞİRKET HAKKINDA

Biz Kimiz?

1999 yılından bu yana tasarım ve fonksiyon odaklı "Welldone" markalı ürünler geliştiren ve üreten bir imalat sanayi kuruluşuyuz.

Güvenli, yenilikçi teknolojiler sınıfı "donatılabilir bürotik priz sistemleri" üretim alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Üretici bir ruha sahibiz ve üretmek bizi mutlu ediyor. Welldone markalı ürünlerimiz bir dünya markası olma yolunda ilerliyor... Bunun için ürünlerimizi geliştirir ve üretirken; 1. sınıf tasarım, azami fonksiyonluk ve küresel bakış ilkeleriyle hareket ediyoruz.

Üretimimizi İstanbul İmes Sanayi Sitesi'nde bulunan fabrikamızda TS EN ISO 9001-2008 kalite sistem anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Türkiyede üretmek bize gurur veriyor.

Teknik Bakış

Mühendislik ve teknik kapasite Selen Elektrik için en önemli faktördür. Tasarım - Üretim - Montaj - Laboratuar - Test aşamalarında mühendislik uygulamaları yapılır. Ürünlerimiz, gelişimi üzerinde düşünülmüş ve geliştirilmiş mühendislik unsurlar taşır. Tasarım aşamasında cad/cam ve entegre CNC teknolojilerinden faydalanılır. Üretim aşamasında TS EN ISO 9001-2008 kalite sisteminin yanısıra, geliştirmiş olduğumuz SPS (Selen Prismatic Solution) üretim / montaj sistemlerini çalıştırır ve uygularız. ISO entegreli SPS montaj ve üretim sistemi sayesinde Welldone Bürotik Priz Sistemleri'nde isteğe bağlı ürünler sunar, proje ve taahhüt işlerinde müşterilerimize zamanında ve isteğe bağlı model - modül - renk seçenekleri sunarak Welldone Bürotik Priz Sistemleri ürün grubunda markamıza özellik katarız.

Sanat Boyutu

Görsellik, yaşadığımız zamanda en önemli faktör. Ürünlerimiz, teknik yeterlilik ve işlevselliğin yanı sıra estetik - uyumluluk - renk - malzeme - hat ve formunda sanatsal izler taşır. Ürünlerimiz, yoğun olarak kullanıldığı yaşam alanları olan ev ve işyerlerine bütünsellik ve derinlik sağlar.

Ticaret Anlayışımız

İsteğe bağlı (özel sipariş) ürün ve proje bazlı çalışmalar bizleri sözleşmeye dayalı bir ticari kültür anlayışına yöneltti. Müşteri odaklı bir ticaret anlayışımız var. Müşterilerimizin talepleri ve beklentileri üzerine geliştirilmiş ve üretilmiş ürünlerimizi fiyat / kalite dengesi içerisinde sunuyoruz. İlgili sözleşme şartlarını yerine getirebilmek ve kapasite kullanımını azami seviyede tutarak, verdiğimiz sözlerin arkasında durmayı ilke haline getirmiş durumdayız.

Takım

Yeteneklerden oluşan ve yeteneklerini geliştirebilen bir yapı içerisindeyiz. Ürünlerimizin taşıdığı teknik ve ticari unsurlar güçlü bir organizasyonla ve yeteneklerin en yüksek değerlere taşınmasıyla gerçekleştirilir. Bizim için geliştirmekte olduğumuz her yeni ürün yeni bir dünya demek. Ürettiğimiz her üründe çok büyük bir mutluluk yaşarız. Selen Elektrik takımı olarak ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin memnuniyeti, en büyük değer ve gayretlerimizin karşılığı olur.

Selen Elektrik, tüm bu unsurları birbirine özdeşleşmiş olarak kabul eder. İnsanların kaliteyi hak ettiklerine inandığımız için tüm bu unsurların birbirine entegre olmasıyla mükemmel ürünlere ulaşırız.

Felsefemiz

Selen Elektrik, kendi üretim alanında bugünün ve yarının ihtiyaçlarını gözlemler ve inceler, beklentileri daha önceden hiç düşünülmemiş yeni fikir ve imkanlarla, yepyeni değerlerle mükemmellik aşamasına getirir. Yeni beklentilere yeni olasılıklarla çözümler üretmek, dinamik ve yenilikçi anlayışa sahip Selen Elektrik için vazgeçilmez bir unsurdur. Bu sebeple New Expectations - New Solutions (Yeni Beklentiler - Yeni Çözümler) varoluş felsefemizdir.