Türkçe English

WELLDONE BİREYSEL ÇÖZÜMLER

Yeni "Plug&Play" serisi.

Priz-data ve multimedya bağlantıları için modern yaşam alanlarında yeni bir TREND oluşturmak “Plug&play” serisinin üretim sebebidir. Bu seri üzerinde en çok tercih edilen modüler kombinasyonlar ve çeşitli versiyonlarla bireysel çözüm ihtiyacını karşılamak için kurgulanmıştır. Teknoloji marketleri, yapı marketleri ve elektrik sektörü için geliştirmekte olduğumuz bu seri çok yakında “perakende” sektöründe en prestijli mağazalarda müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.

(Plug&Play bürotik prizler bağlantıya hazır - test edilmiş – ünite olarak şebeke bağlantı kablosu ile teslim edilecektir. Ulusal ve küresel pazarda ülkeye özgü prizler uygulanacak, bayilikler verilecektir.)

Plug&Play serisi gold ve silver serisi olarak 2 ayrı segmentte müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Ayrıntılı bilgiler web sitemizden duyurulacak, bayilik sözleşmeleri için gerekli sözleşme şartları bildirelecek ve ulusal ve küresel satış noktaları oluşturulacaktır. Bizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Hedefimiz "özel üretimlerle" sağladığımız başarıların benzerlerini Akılcı ve insana odaklı yaklaşımlarla, her geçen gün daha çok kişiye ulaşıp, onları Welldone plug&play serisinin "mutlu" birer üyesi yapmanın sevincini yaşamaktır.

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone