Türkçe English

WELLDONE AVANTAJLARI

Selen Elektrik güvencesiyle...

Welldone, 1999 yılında Türkiye'de kurulmuş olan bürotik priz sistemleri üretiminde dünyanın önde gelen firmalarından Selen Elektrik tarafından geliştirilip üretilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi, ulusal ve küresel projelere uyumlu modüler kombinasyon ve versiyonları, evrensel kullanım için tasarlanmış estetik ve ergonomik modelleri ile Welldone 10 farklı tasarım ve 450 standart kombinasyon ve özel üretimleriyle dünya da bürotik priz sistemlerinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan markalardan biridir.

Türkiye nin en iyisi...

Welldone Bürotik Priz Sistemleri, mimarlar-mühendisler, tasarımcılar, ofis - mobilya üreticileri tarafından Türkiye de en iyi bürotik - çözüm sağlayıcı olarak kabul edilir.

En büyük sofistike projeden en küçüğüne aynı uzmanlık bakış açısı...

Welldone ile projelerde, iş profosyonellerine yenilikçi ve kaliteli çözümler sunarız. Projenin her aşamasında onlara destek olacak fikir ve çözümleri sunmak için kendimizle yarışırız. Tutku ve gururla üretmiş olduğumuz ürünlerimizi her zaman söz verdiğimiz zaman ve koşullarda sunarız. Bizim için müşterilerimizin projeleri bizim projelerimizdir, onların başarısı bizim başarımızdır. İşte bu zihniyetle Welldone 2004 yılından beri en prestijli projelerin vazgeçilmez markasıdır.

Orijinal değerler... "Patent"

Welldone, Selen Elektrik (PD) üretim departmanına bağlı Welldone tasarım/geliştirme ekibi tarafından çağdaş yaşam alanları için tasarlanmıştır (profesyoneller tarafından üretilmiş, profesyoneller için tasarlanmıştır). Ürünlerin faydalı model ve tasarım tescilleri Selen Elektrik'e aittir.

Özel Üretimler "Kendi Bürotik Priz Bloğunu Oluştur"

Welldone seçilebilir modüler kombinasyonlar ile farklı boyut ve formlarda bürotik priz sistemleri sunarak en iyi çözümleri getirmeyi amaçlar. Welldone evrensel kullanım için her mekana uygulanabilir yatay-dikey-sürgülü-ankastre-masa üstü, mobil ve köşe tasarımlar, tek veya çift yönlü anodize taban - tavan sutunlar, isteğe bağlı donatılabilir modüler kombinasyonlar, soket bağlantı konnektörleri ile donatılmış versiyonlar, kısaca ulusal ve uluslararası projeler için özel üretimler...

Özel Üretimler "Kendi Network Sistemini Oluştur"

Welldone seçilebilir soket-konektörlü versiyon ve kombinasyonlarıyla NETWORK sisteminize "ayrıcalık" getirmeyi amaçlar. Soket Konnektörlü ürünler yine soket konnektörlü kablolar ile desteklendiğinde hızlı kurulum - düşük kurulum maliyeti – teknik avantajlar (zayıf ve kuvvetli akımların koordinasyonu) gibi ayrıcalık ve avantajlar sağlar... Bu network sisteminiz için uzun vadeli ve tam çözüm anlamına gelir...

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone