Türkçe English

WELLDONE CONFERENCE

Daha iyi bir konferans için Welldone Conference...

Keskin çizgilerden oluşan diktörtgen alüminyum formu, modüler yapısı ve alternatif genişlikleriyle tam bir kullanıcı memnuniyeti hedef alınmıştır. Welldone Conference ile enerji ve veriler masanızın üstünde hemen el altında. Kapağı açın – bağlantılarınızı (fişinizi) takın - kapağı kapatın.

Entegre fırçalı braketi, hatlarınızın temiz ve düzenli olması için tasarlandı. Katlanabilir özelliği ürünü pratik ve kullanışlı, isteğe bağlı ürün genişlik seçenekleri ve seçilebilir soket konektör modülleriyle tam çözüm sağlar.

Özellikle konferans salonları ve toplantı masaları için tasarlandı. Bireysel çalışma alanları ve eğitim tesisleri içinde çok uygun olan Conference, ankastre sevenler için mükemmel bir seçim.

Welldone Conference; ankastre uygulama seçeneğiyle yaşam alanlarınızda kullanışlı ve pratik, modül seçenekleriyle fonksiyonel, modül renk seçenekleriyle yaşam alanlarınıza uyumlu, alüminyum gövde ve polikarbonat tamamlayıcılar ile sağlam, seçilebilir soket konektör modülleriyle ayrıcalıklı, kablolarınızı düzenlerken işlevsel katkılar sağlar.

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone

Alüminyum Kasa:
EN AW 6063 T6 15 mikron eleksollı

Plastik Aksamlar:
PC V2 Alev almaz

Kablolama:
Halogen Kablo

Bağlantı Elemanları:
Konnektör ve klemens geçmeli klemens PC V2 Alev almaz

Priz Modülleri:
Çocuk korumalı PC Alev almaz

Endüstriyel tasarımı firmamızca tescillidir.

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone