Türkçe English

PROJELERDE SELEN

Tecrübeli

Selen Elektrik, "Welldone" markalı donatılabilir priz blok sistemlerini 2004 yılından bu yana üretmekte ve geliştirmekte. Türkiye’de bu alanda "lider" konumda olan firmamızın tecrübelerinden faydalanın...

Başarılı

Türkiyenin önde gelen banka projelerinde, yurt içi ve yurt dışındaki bir çok taahhüt - mimari projelerde ürünlerimiz kullanıldı. Bu projelerde başarılı olduk. Başarı ve taktir bizleri mevcut ürünlerimizi geliştirmeye ve yeni ürünler üretmeye yöneltti.

Müşteri Odaklı

Ürünlerimizi geliştirirken müşterilerimizi dinledik. Yeni beklentilerini not aldık. Projelere daha fazla fayda sağlamak için üretim hattımızda "SPS (Selen Prismatic Solution) sistemini bulduk, geliştirdik. Bu Sistemi TS EN ISO 9001 2008 kalite sistemiyle bütünsel hale getirirek "isteğe bağlı özel sipariş, zamanlama" gibi 2 önemli unsurla müşterilerimizi projelerinde destekledik.

Müşteri odaklı zihniyetimiz bizleri yeni ürünler geliştirken de etkiledi. Doğru bir yol izlememizi ve yenilikçi fikirlerimizi tasarımlara dönüştürmemizi müşterilerimizden aldığımız fikir ve desteklere borçluyuz.

Yenilikçi

Welldone Donatılabilir Priz Blok Sistemlerinde "Yenilikçi fikirlerin tasarıma, yenilikçi tasarımların üretime, yenilikçi üretimlerin geleceğe odaklandığını hissedeceksiniz."

Küresel Bakış

Ürünlerimizi tasarlarken - üretirken - pazarlarken - tanıtırken "Küresel bakış" ilkesiyle haraket ediyoruz.

Yeteneklerden oluşturduğumuz organizasyon yapısı, teknolojik yeterlilik, makine ve üretim sistemindeki yapısal uyumluluk, uluslararası standartlara uygun ürünlerimizle yurt dışındaki projelere daha fazla destek olmak istiyoruz.

Welldone tüm modellerinde seçilebilir uluslararası standartlara uygun priz modüller - data ve multimedya serileriyle dünyadaki tüm elektrik tesisatlarına uyumlu ve projelere seçilebilir renklerle destek veriyor.

Tüm bu unsurlar Yenilikçi ve Teknoloji odaklı firmamızı, tasarım ve fonksiyon merkezli "Welldone" markalı ürünler üretmemizi sağlıyor.

TS EN ISO 9001 – 2008 Kalite Sistem belgelerine sahip olan firmamız hammadde temininde ve hizmettede belgeli tedarikçileri tercih ederek, bu sayede yüksek kalite standartlarına ulaşmaktadır.