Türkçe English

WELLDONE ORİJİNAL DEĞERLER - PATENT

Bir ürünün tasarım aşamasından, üretim hattına entegre olmasına-sertifikasyon ve patent aşamalarından, ulusal ve küresel pazarda başarılı olmasına kadar almış olduğumuz sorumluluk ve müşteriye verilen kalite ve inovasyon sözü ancak "yaratıcılıkla" mümkün. Gelecek için başarıya giden yolda çıkacak tüm zorlukları aşarken "yaratıcılık" bizim için orijinal ve değerler üreten sürecin adı.

Bizim için "yaratıcılık" bilginin ışığında orijinal değerler üreten sürecin adı ve geleceğe açılan yolun rengini belirleyen faktör.

Welldone tasarım geliştirme departmanı işte bu felsefe üzerine kurulmuş bir organizasyon ve bilginin ışığında yaratıcı fikirlerle şirketin tüm genlerine dokunan bir mekanizma.

"Profesyoneller tarafından üretilmiş, profesyoneller için tasarlanmıştır."

Welldone Bürotik Priz Sistemleri, Selen Elektrik (PD) üretim departmanına bağlı Welldone tasarım /geliştirme ekibi tarafından çağdaş yaşam alanları için tasarlanmıştır. Ürünlerin faydalı model ve tasarım tescilleri Selen Elektrik'e aittir.

Welldone - Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel tasarım teknik değil estetik yaratıcılık taşıyan eserlere koruma sağlar. Endüstriyel tasarım ürünlerimizin dış görünümüne – biçimine koruma sağlar.

Endüstriyel tasarım için "yeni" ve "ayırt edici özelliğe sahip" olması gerekir.

Welldone tasarım ekibi olarak orijinal değerler üretiriz ve ürünlerimizin endüstriyel tasarımları firmamızca tescillidir.

Welldone - Patent ve Faydalı Model

Selen Elektrik olarak Welldone'ı Türkiye'de üretmekten gurur duyuyoruz. Sanayici olmanın sorumluluğu ve bilinciyle ülkemizin ekonomik gelişmesine , yenilikçi ürünlerimizin ve buluşlarımızın sanayiye uygulamanın büyük önem taşıdığının bilincindeyiz.

Türkiye 'de patent haklarının korunması, 551 sayılı Patent Haklarının Korunması Hakkında kanun Hükmünde Kararnameye bağlanmıştır. Buluş, teknoloji alanındaki herhangi bir spesifik sorunun çözümü olarak tanımlanır. Patent, buluş sahiplerine buluşlarını ayrıntılı olarak açıklamaları karşılığında verilen bir belge olup, buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme hakkıdır.

Welldone tasarım ekibi olarak orijinal değerler üretiriz ve ürünlerimizin patent faydalı model tasarımları firmamızca tescillidir.

Welldone
Welldone
Welldone
Welldone